pondělí 1. listopadu 2010

avraha me nadživav

vím o něm od dětství, vím že tam je stejně jistě, jako se mi v hlavě vyskládala slova moje první písničky. mechanik ji zpívá hezky moc, ale ty další už si chci zpívat sama.

workshopy Idy Kelarové maj ukrutorskou pověst. ale já mám pro strach uděláno. většinou. nejsem žádná posera :), když mě někdo bude nutit do věcí co nechci dělat, ubráním se. melduju cestou na Vysočinu, nebe potahuje soumrak.

nikdo mě k ničemu nenutí. po nudném, ale užitečném půlročním kurzu zpívání (těšívala jsem se tam jak na zubní hygienu) už se tolik nestydím zpívat nahlas. zabydlím se v nejvyšších hlasech, máme nejhezčí party a jsme slyšet. z cikánskejch písniček znam maximálně Ederlezi a O Maňo, ale chytnu se hned. romština se mi zpívá mnohem líp než ucajdaný český lidovky, přesamohláskovaností připomíná řečtinu, poloviční poločmoud slaví celý dva dny. a že mám díky terapii všecky emoce vysloveně na povrchu, můžu frajeřit, jak hezky je umim pouštět ven.

zapustím nohy do země, jak mě to učí má Sifu, narovnám chrbát a když s Alem zpíváme přede všema ten nejmilostnější ze všech songů, rozpláčem (dojetím! nikoli neladem) nemálo posluchačů. no, dobře. hlavně posluchaček. parádní (řečeno Jakubovým hlasem)!

Ida moc dobře vaří, má chytrý připomínky a po energetický stránce je ze všech vedoucích, šamanů, a dalších podobnejch, co jsem za poslední 2.5 let v buga buga sférách potkala, nejvíc v pořádku. pani, co si na nic nehraje, nemanipuluje a naučila mě křičet i jinde, než na řeku či v lese. každej chechták tý nemalý ceny stál za to. jój!


6 komentářů:

kulida řekl(a)...

Joj! Samý dobrý zprávy!

Dee řekl(a)...

To zní moc dobře. Těším se, že tě třeba někdy uslyším.

salix řekl(a)...

Dee, zazpívám ti ráda :)

a úplně jsem zapomněla zmínit krásnýho klavíristu, co nám zpříjemňoval vřískání svejma širejma úsměvama.

Ofelie řekl(a)...

Zní to skvěle! I jen napsaný..

zoe řekl(a)...

jé, tam jsem hrozně chtěla v létě...a ta nemalá cena mě odradila, prozatím. jsem ráda, že slyším takovou chválu, třeba si to příště rozmyslím, zní to ještě úžasněji, než jsem myslela, díky! :)

jakub řekl(a)...

parádní