sobota 24. prosince 2011

kambodžská skořice

3 týdny v kambodži, pár dní na tajuplném ostrově v thajsku - nikdy bych nečekala, že se můžu ocitnout v lostu, prosím pěkně do 24 hodin od zamčení dveří vinohradského bytu.

jediný, co mi z vejletu zbylo, je motocycle burn. kecám, vlastně ještě dvoje lněný šaty (jedny šily chudé dívky, druhé hiv pozitivní ženy, neb v kambodži jde charita s turismem ruku v ruce jako bílý postarší turista s mladou místní šlapkou), koření, sušený olihně a 2000 fotek (jídlo-nebe-moře).

a poněkud nezřízená chuť brzo někam opět vyrazit, hmm, spíš na úrovni chtíče, než chuti :)
na studený pražský světlo jsem si zvykala týden, na všudypřítomný komerčně vánoční sliz o kus déle, ale už je to dobré. slunovrat jsem oslavila spánkem, místo cukroví právě dopekla s dovozovou skořicí, v okně mám vedle zimní kytice s oranžovým amarylisem staré kočičky od Oly, zanedlouho budou opět aktuální, o ho!

a dnes už nic a nikam nemusím, takže klíďo píďo rekapituluju tenhle rok, sežraný ze 3/4 fuj prací, kam už v lednu nemusím. skoro roční snaha nezbláznit se mě pěkně zastavila ve všech vnitřních cestách, ale nevadí, už se zase hýbu.

2 komentáře:

kulida řekl(a)...

Ty vole, ty teda cestujes! :)
Drzim palce do noveho roku!

salix řekl(a)...

děkuju, kulido : ) a příště si brousím chrupstvo na státy!