pondělí 15. dubna 2013

otvírání studánek

věci, co jsem nečekala, ale tušila, že přijdou a budou nové, přicházej rychlejc, než bych řekla. katarze, vlastně několik různých katarzí, na školním sraze po poctivých 15 letech (o zapomínání a životě se slabou pamětí si ještě napíšu). 

kontakt se zajímavou mužskou energií - kterou jsem byla kupodivu s to vnímat. zdá se, že z Gorda jsem se vylízala a čas mé vědomé diety se chýlí ke konci :) dělá se jaro, výhřevné pyžu s kočičkami poputuje do truhly a vytáhnu košilky.

půvabnej, ryze dubnovej den v sedle kola, skoro monokulturně borovicovejch lesích zakončenej lahodnou krmí a dárkem s velkým D. nečekala bych, že se s Alem můžeme mít takhle uvolněně a příjemně. naše momentální  kompozice je správná a mam z toho radost.

a dnes jsem napojila jedny vyprahlé ledviny (l. mají vždycky žížu, ale takhle vděčné jsem ještě pod rukou neměla). a pak si četla, hrála s dárkem a podřimovala. a zjistila, že poslední cesta do EQ pralesa už mě moc nezajímá. začíná mě táhnout cesta příští, za 10 dní odlétáme. čuchám čuchám Tichej oceán.2 komentáře:

kulida řekl(a)...

Teda, než jsem pochopila, co je to pyžu, tak jsem se nemálo zamyslela.
Jinak super :) Samé dobré zprávy. Tichej oceán už na tebe čeká.

Liška řekl(a)...

Tichý oceán čeká na tichou dobrodružku!

To jsem ráda, že mužská energie je ti teď příjemná a ne hořká nebo prostě vázaná na minulost.