úterý 4. června 2013

coming to an end - hutně

řeka (ehm) shiatsu mě vzala s sebou. žiju v energiích, které probíráme, prožívám energie, které otevíráme. na podzim, to byla voda, jsem se rozcházela. (občas žehrám na doslovnost procesu) 

v energii ohně jsem se sama se zastala v práci; v zemi, ta byla obzvláště vypečená, jsem pochovala svou malou černou soudružku do vlastnoručně vykopané jámy. (poslední pohlazení kožíšku a pa). prvák se chýlí ke konci, máme tu kov, čistě odsekávající vše, co už není třeba. a že jsem maximalista a už od prvního Danielova semináře před skoro 5-ti roky si ze všech akcí beru největší změny, co to jde, dostala jsem přesně 2 měsíce od uspání slečny Ž. výpověď.

zkušeného job rabbita nepřekvapila, nemohla překvapit: měli jsme za sebou už jednu vlnu vyhazování, zhoršování podmínek. atmosféru, když to jde v práci do prdele. a syndrom cupování oháňky taky nasvědčoval brzkému konci, tentokrát opět poučnému a legračnímu.

v jednom týdnu jsem rozbila přehrávač, dostala zvláštní fakturu, odešel mi počítač a pak toto. (přes tušení přec jen šok, nepříjemnost/nejistota a) úleva, byť ještě nevím, kam jít. skončilo vlastně vše, co mě pojilo ke starému životu. kočku č. 2 nahradil kocour č. 5. hp nahradí nejspíš toshiba. ještě uvidím, čím nahradím práci, teď se musím soustředit na zkoušky ve škole a maximum praxe. a v létě, dá-li nebe, vyrazím do lesa. život je legrační: můj první padák byl bezmála zlatý a já se pak půl roku doma strachovala, že jsem neužitečná a parazituju na svém manželovi. dostat ty prachy dnes, letím rovnou na thajský ostrůvek, do Srinagaru, nebo džungle. leč jediným benefitem výpovědi, je mi tentokrát pevnější ukotvení v sobě sama.
Žádné komentáře: