neděle 23. června 2013

uf!

anatomie za 3, trad čínská medicína a body za 1 (i hvězdičku přidali). praktická část taky dobrý, přidělili mi dráhu Žlučníku a Ochránce srdce (odměna, jedna z mých nejmilejších). oslavili jsme to hody v netušeně krásný zahradní restauraci, sufflé a skvělý víno, co se nedá konzumačně kontrolovat, neb stále dolévají. noční procházka Prahou, podél řeky.

jsem ráda, že v září nemusím, ale taky jsem nehorázně unavená. informací bylo hafo, před a včerejší předúplňkový noci nespavý a dnešek jsme zakončili poslední dráhou, as úplně nejhustší. střípky starých ledů se mi derou z hrudi, až to dopíšu, zalezu si pod peřinu a možná budu brečet. 

že prvák skončil (a za rok a dva to čeká i jeho starší bráchy). že jsem poslední týdny četla jen skripta a odborný knížky a co teď s mozkem a takovou volností (ehm, posledních 5 tejdnů v práci)? že mi jasnozřivá osoba před 2 týdny prozradila, že mi přijde brzo pozvání do cudziny a ještě letos někam pojedu. že jsem za poslední 4 dny dostala pozvání do 3 různejch zemí. že se mi v životě něco objevuje způsobem, jakej neznám a neumím, a budu se zas už muset něco učit (ať už to znamená cokoliv). 

že se kdysi kdesi jedno mimino rozhodlo přestat dejchat, neb si vzduch nezaslouží. a že se furt dějou takovýhle věci. že už roky intenzivně trabajuju. a teď bych si ráda užila i prachobyčejný žití a švandy.

3 komentáře:

kulida řekl(a)...

Hura! Gratuluji! :)

Anonymní řekl(a)...

lia: Jo! Gratuluju a přeju krásný, volný léto :)

sonicak řekl(a)...

super, vim jak umí bejt nečekanej úspěch sladkej. taky ještě nemám dokončeno, ale jelikož mě čeká už jen sepisovaní, odborný knížky jsem odložila celkem s chutí.