úterý 30. července 2013

poslední den v Heřmance - místopis

začal už včera večer u Žabáka, dala jsem si 3 Metaxy a nenechala si srát na hlavu, tedy probuzení hezký a silový. pokaždý mě překvapí, že na rozdíl od jinejch lihovin snáším tohle pití bez after-úzkostí.

vzala jsem si krásný zelený šaty a šla snídat a pracovat do Kumbálu, tam helemese nejmilejší ňuník s kolegyní. cestou zpět jsem za nemalý peníz z důvodů rozmarnosti zakoupila překrásně tmavědřevěný náušnice a vyzvedla si totožnou nemalou částku v bazaru U zajíce - moje oblečky se prej prodávaly hezky, škoda jen že mam tak malý nohy. 

doma nedomazlený Matouš, poslední dobou mě ultimativně vydírá pištěním, abych ho nosila. unlike ostatní kočky se v náruči nevzpírá, ale drží i ve chvíli, kdy se ho chci zbavit, nemluvě o jeho kumpánském gestu prackou - no tak, nechoď ještě pryč! ještě by bylo super, kdyby mě přestal drápat do očí.

netuším, jak jsem dala všechno do krabic: zlom přišel ve chvíli, kdy jsem v lednici objevila plechovku kofoly a zbytek slivovice od paní V. nechápu, jak a kde jsem za rok v tak malém bytě nasyslila tolik věcí. předposlední cesta do charity, 2 spousty věcí pryč a pak v italskym krámě kvůlivá zásobení parmigianem. můj nový domov má přízvisko u Prahy a tuším, že na takovém venkově bude krámků, vedenejch Italkama s velkoryse řešenym zadkem o něco míň. + dezert a červený víno na tu lepší část dne, kdy už bude vše v krabicích.

vše je v krabicích, jdu se rozloučit a bavit. zejtra vrátim počítač a klíče v práci, pak tady. do tý doby už jen prosím ukončete tohle klimatický PMS, ať řácky zaprší. ať žije červenec 2013, let the august begin.

3 komentáře:

Dee řekl(a)...

right!

sonicak řekl(a)...

nevim, jestli jsem ti to už psala, ale kumbál vede můj brácha s manželkou. takže teď jen přemítám, kdo z personálu je ten nuňík :)

salix řekl(a)...

nepsala, je to legrační, páč jsem s nima bydlela i v domě v H., co jsem před chvílí opustila. a ňuňík tam byl jako host :)