čtvrtek 14. listopadu 2013

mám koupit maso na řízky?


pod pantoflem bylo pohodlně: klídek, nízká míra konfrontace, taky na mně míň čučeli muži a neměla jsem v puse drát, který mi i po týdnu brání v kousání soust tužších, než je květákový mozeček.

nebyla jsem každý večer někde a nepřipouštěla si chuť na něco vztahového, která mi do 14 dnů vynesla nápadníka. na rozdíl od posledních 2 (starý kamarád a citově závislý buddhista) se mi fyzicky líbí. žádné energetické extravagance, tak nějak obyčejně - ženomužsky. je to úplně normální chlap, snad jen poněkud příliš hyn a poněkud příliš tatínek. známe se 8 dní,  zve mě k sobě domů, na večeři. před malou chvilkou se mě v sugestivní sms optal, zda má koupit - viz nadpis.

když jsem byla v prváku na gymplu, poučil mě starší kamarád biolog o instituci prekoitálních investic. nad velkým panákem rumu a rumovým noggerem, kterého jsem k lihovině přikusovala, jsem se optala, zda to platí absolutně, zda i ty nejmenší položky muž do samičky investuje v naději na sex. kamarád přisvědčil, zaplatil za nás, já vyslopla rum, dolízala nanuka a nic mi nedošlo (miloučké).

dneska už jsem chytřejší. jen nevím, mám já na ty řízky chuť?


(napsáno pouze proto, že mám psát zadání do případné práce.)


Žádné komentáře: