středa 25. prosince 2013

untitled document 7/11/11


odešla jsem abych nebrečela. dneska to tak je.
když jsi řekl s očima dokořán, že máš tajný projekt, tu chuť brečet to ještě trochu zvýšilo.
tvuj tajnej projekt připomíná spoustu věcí. kompilace snů a reter, popis se mi nechce textovat. píšu ti dokument, kterej si pošlu (a nebo naopak). ta hudba je trip a je divná a to je vždycky +++

ještě dlouho je světlo, svíčku zapálil zapalovač s nahotinou. mám tendenci o tobě přemýšlet jako o nejlepším kamarádovi, i.e. jsi jedinej chlap, ke kterému mám bezpečný vztah. samo že nevím, jestli moje selfconfidence v našem kamarádšoftu není bubnování na kůže dávno mrtvejch a vypreparovanejch zvířat. mrzelo mě že jsme se v pátek nepotkali, nevěděla jsem jestli jsem to nezpůsobila notickou, že si zas budu stěžovat na a. o. dnes udělala švandu, řekla že se zlobím, neb mám debila v práci a debila doma. jo, s váma jsem vždycky víc živá, a o. je tak barevná a paní holčička.

jednou jsem v meditaci natolik pokročila, dostala se tak daleko, že ze mě zůstalo jen letící světlo, světle žlutá (bez konotací s ranní močí). letěla jsem mezi hvězdama a byla trestí, tím nejpodstatnějším, co ve mně je. tím, co bylo než jsem se narodila, není to názor ani návyk, je to pocit a je to jistota. (jako ležet v klidném moři, ale lepší.) vím, kdo jsem, ale neumím v tom chodit. jsem smutná, a tajnej projekt bejvalýho vegetariána je posmutnělej. netopýr se vytrácí postupně, po kouskách. a může se to nechat hrát pořád dál. děkuju. líbí se mi. pa.

na jména jsou někdy všechna slova krátká.


6 komentářů:

kulida řekl(a)...

Ne, ze bych tomu rozumnela, ale je to velmi zajimavy.

salix řekl(a)...

2 roky starej, neposlanej dopis. právě mi přišel taky zajímavej, svědectví svý doby.

Anonymní řekl(a)...

Kulida: the best blog comments since 2003!

Unknown řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn autorem.
Unknown řekl(a)...

silný, pořád. děkuju. c.

Unknown řekl(a)...

silný, pořád